Tatlı bir tablonun, hediye masasının veya sevimli bir resim noktasının vurgulanması için konfeti duvar çizgilerini kullanarak renkli odak noktası oluşturabilirsiniz. Parti dekorasyonu hakkında daha önce ne kadar araştırma yaptınız bilmiyorum. Ama eşinize, annenize veya sevdiğiniz bir dostunuza parti organize etme işini yüklendiyseniz hazıra konmak olmaz. Mutlaka el emeğinizi de konuşturmalısınız. İşte Renkli Atölye ve kendin yap fikirleri burada devreye giriyor.

Maliyet: Ucuz – Ekonomik
Yetenek: Acemi
Bitirme: Yarım İş Günü

Parti Dekorasyonu İçin Hazır Mıyız?

Gerekli Malzemeler

  • Çeşitli renklerde kart stoğu
  • 2-1 / 4″ daire kağıt kesici
  • Macun montajı

parti dekorasyonu diy

Biz konfeti duvarını arkadaşımızın baby shower partisi için hazırladık. Fakat bu kendin yap fikri festival alanı olacak her türlü parti için kullanılabilir. Hem kolay hem de ucuz bir parti dekorasyonu için kolları sıvama vakti geldi. 🙂

parti dekorasyonu

1. Adım

parti dekorasyonu

Çerçeveleri Kes

Kart stoğundaki daireleri kesmek için 2-1 / 4″ daire keseceğini kullanın. İstenilen miktar kesilinceye kadar dairelere delik açmaya devam edin. Miktar, dolduracağınız duvar alanına bağlıdır.

2. Adım

parti dekorasyonu

Montaj Macunu Uygula

Her daireyi duvara monte edebilmek için küçük macunlar yada duvara zarar vermeyecek bir yapıştırıcı / çift taraflı bant kullanın.

Parti dekorasyonu için konfeti duvarımız hazır. Artık gerisi sadece sizin yaratıcılığınıza kalmış. Duvarın önüne dilerseniz ön plana çıkarmak istediğiniz eşyaları, dilerseniz de servis edeceğiniz atıştırmalıkları konumlandırabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.